Kontakt

Bilplast S.A.
ul. Obywatelska 117, 94-104 Łódź, POLAND
In our activities we are guided by the principles of sustainable development, which guarantee the success of our replica watches business activities in the long term, while committing ourselves to economic and social development and the protection of the natural environment.
Tel: +48 42 686 22 39
Fax: +48 42 686 86 74

Wdrożenie technologii produkcji zasadniczo zmienionych detali w branży automotive

BILPLAST SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie technologii produkcji zasadniczo zmienionych detali w branży automotive”.

Cel projektu: Projekt dotyczy wdrożenia własnej nowej technologii oraz uruchomienia na jej podstawie wytwarzania znacząco ulepszonych, w stosunku do wytwarzanych na rynku międzynarodowym towarów. Produkty te to detale dla branży samochodowej (automotive) w postaci wyprasek. Technologia ma postać wyników prac rozwojowych przeprowadzonych przez Wnioskodawcę. Wdrożenie opracowanych rozwiązań w projekcie umożliwi wytwarzanie w jednym procesie detali składających się z tworzyw o różnych charakterystykach łączonych z elementami metalowymi oraz montażem. Tak produkowany detal zastąpi obecnie wytwarzany, dla którego proces produkcyjny jest wieloetapowy i wykorzystuje różne technologie.

Planowane efekty:Nowe produkty posiadać będą liczne cechy, odróżniające go od obecnie dostępnych, w tym w szczególności lepsze właściwości mechaniczne oraz mniejszą tolerancję w zakresie odchyleń wymiarowych.  Nowa technologia umożliwi realizację procesu, który będzie energooszczędny. Jako rezultat przedmiotowego projektu wytwarzany będzie uszczelka korpusu klamki tylnych drzwi, która jest obecnie wykorzystywana w samochodzie Renault Clio V, które pojawiało się na rynku w roku 2019

 

Wartość projektu:   4 577 000,00 PLN

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznieObraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznieDofinansowanie projektu z UE:   1 997 550,00 PLN

Kontakt

Bilplast S.A.
ul. Obywatelska 117, 94-104 Łódź, POLAND
Tel: +48 42 686 22 39
Fax: (+48 42) 686 86 74